Další služby od DF SOLUTIONS

Multimédia

Multimédia

Videoprodukce, profesionální focení produktů či návrhy scénářů - u nás v DF na vás čeká celý multimediální tým plný kreativních lidí. Ti mají pro svou práci k dispozici moderní vybavení a mohou se tak pro vás pustit do tvorby nejrůznějších videí a fotografií.

Online marketing

Spuštěním webu či e-shopu by vaše prezentace na internetu končit neměla. Alespoň ne v případě, že chcete obstát mezi konkurenty a být vidět. V DF jsme proto připraveni vám pomoci nejen s tvorbou webu, ale také s jeho propagací.

Webová analytika

Webová analytika

Za úspěšnými kampaněmi a výsledky vašeho webu či e-shopu stojí data. Taková, která dobře změříte a správně vyhodnotíte. Marketingové on-line aktivity mají jednu velkou výhodu: je možné je detailně měřit a následně vyhodnocovat. Pojďme se podívat, jak začít s webovou analytikou.

Řízené rozhovory se zaměstnanci

Řízené rozhovory se zaměstnanci

Aby váš web mohl být opravdu úspěšný, je třeba věnovat dostatek času prostudování všech aspektů vašeho byznysu. Díky podrobné analýze můžeme vytvořit prezentaci, který bude přesně vystihovat vaši firmu a zároveň bude atraktivní a přehledná pro vaše klienty. Jak ty současné, tak i potenciální.

Úvodní strategie pro sociální sítě

Úvodní strategie pro sociální sítě

Domluvíme-li se společně na propagaci v rámci Facebooku, Instagramu, Twitteru nebo podobné platformě, bude potřeba, abychom na začátku zpracovali strukturovanou úvodní strategii pro sociální sítě. Placená analýza zahrnuje důkladnou specifikaci propagace zpracovanou analytikem a specialistou na sociální média.

Kompletní strategie pro sociální média

Kompletní strategie pro sociální média

Pracujeme společně na propagaci na sociálních sítích už nějakou dobu. Začínáme dobře znát vaše publikum, sledující a fanoušky. Mimo to víme hodně o vašich produktech, službách a kupujících. Po přibližně 3 až 6 měsících by měl proto přijít čas na kompletní strategii. Tato placená analýza zahrnuje důkladnou specifikaci propagace zpracovanou analytikem a specialistou na sociální média.

Analýza klíčových slov a návrh struktury

Analýza klíčových slov a návrh struktury

Před samotnou tvorbou webových stránek je třeba provést několik kroků, které zaručí to, že budoucí web bude úspěšný a bude vám přinášet hodnotné zakázky. Jedním z těch zásadních je analýza klíčových slov, na jejímž základě navrhneme strukturu celé prezentace.

Tvorba drátěných modelů

Tvorba drátěných modelů

Chcete mít tvorbu webu naprosto pod kontrolou od samotného začátku? Přejete si mít perfektně vyladěnou strukturu stránek? Pak jistě oceníte možnost vytvoření drátěných modelů na míru ještě před samotnou realizací webových stránek.

Tvorba systému pro evidenci a prodej aut

Tvorba systému pro evidenci a prodej aut

Provozujete autobazar a nebo prodáváte nové, skladové či předváděcí vozy? Je nám jasné, že vás práce s výkupem, ověřováním a následným prodejem aut zaměstná minimálně na plný úvazek. A tušíme, že nemáte čas složitě vytvářet online nabídku vozů, které prodáváte. Být online vám ale v dnešní době plné zákazů a omezení může zachránit podnikání.

Tvorba e-shopu pro auto-moto sortiment

Tvorba e-shopu pro auto-moto sortiment

Podnikáte v auto-moto segmentu a stále nemáte vlastní e-shop? Hledáte někoho, kdo vám vytvoří internetový obchod, který bude splňovat všechny vaše představy? Pak jste tu správně!