Další služby od DF SOLUTIONS

Multimédia

Multimédia

Videoprodukce, profesionální focení produktů či návrhy scénářů - u nás v DF na vás čeká celý multimediální tým plný kreativních lidí. Ti mají pro svou práci k dispozici moderní vybavení a mohou se tak pro vás pustit do tvorby nejrůznějších videí a fotografií.

Online marketing

Spuštěním webu či e-shopu by vaše prezentace na internetu končit neměla. Alespoň ne v případě, že chcete obstát mezi konkurenty a být vidět. V DF jsme proto připraveni vám pomoci nejen s tvorbou webu, ale také s jeho propagací.

Webová analytika

Webová analytika

Za úspěšnými kampaněmi a výsledky vašeho webu či e-shopu stojí data. Taková, která dobře změříte a správně vyhodnotíte. Marketingové on-line aktivity mají jednu velkou výhodu: je možné je detailně měřit a následně vyhodnocovat. Pojďme se podívat, jak začít s webovou analytikou.

Tvorba textů na nové webové stránky

To, jestli vaše webové stránky návštěvníky zaujmou, ovlivňuje řada faktorů. Kromě líbivého designu, přehlednosti a rychlosti načítání, mezi ně patří také kvalitní texty. Takové, které upoutají pozornost, budou čtivé a zároveň v nich návštěvníci najdou všechno, co hledají.