Tvorba webových stránek s intuitivní administrací a moderním designem

Vyrábíme internetové stránky, které mají smysl, které prodávají a které dokonale odprezentují vaši společnost. Samozřejmostí je splnění všech požadavků dnešní doby - moderní design, responzivní zobrazení či například zabezpečení. 

Proč tvorba webu od DF SOLUTIONS

Máme jasně dané standardy, které vychází z našich zkušeností a nejmodernějších požadavků na kvalitu webu. Jaké to jsou?

Věděli jste, že tým DF SOLUTIONS je pro vás připraven vyrobit standardní řešení webových stránek už do týdne? Stačí nezávazně napsat nebo zavolat a domluvíme se, jak to může proběhnout.

Plně responzivní design

Uvědomujeme si, jak důležité je dodržovat aktuální trend zvaný "mobile first", který nemusí všichni považovat za standard. Jak bude váš web při responzivním zobrazení vypadat? Skvěle - a na všech zařízeních (počítač, notebook, tablet a počítač). Pokud doposud nemáte responzivní design webu, budete šokováni, o kolik poptávek jste přišli.

Více informací

Tvorba webových stránek s responzivním designem

Tvorba webových stránek s maximálním zabezpečením

Maximální zabezpečení

Bezpečnost stránek je pro nás opravdu důležitá. Díky SSL zabezpečení jsou weby od nás v maximální míře důvěryhodné. Nepřipustíme, aby vašeho zákazníka například vyhledávač Google na váš nový web nepustil z důvodu nízkého zabezpečení, což se u mnohých webů stále děje. Vaše stránky proto zabezpečíme potřebným protokolem https.

Více informací

Ultra rychlost načítání

Rychlost nových webových stránek od DF dosahuje těch nejlepších výsledků v nezávislém testu od společnosti Google (PageSpeed Insights). Standardně se naše weby pohybují v zelených číslech (= 90 - 100 %), což odpovídá tomu, že uživatel na vašem novém webu nemusí čekat na načtení obsahu několik vteřin - načte se mu hned!

Více informací

Rychlost webových stránek suspk.cz od DF SOLUTIONS

Intuitivní administrace pro snadnou práci s webem

Díky našemu propracovanému administračnímu prostředí, které je velmi intuitivní, si budete moci změnit veškeré informace a prvky na vašem webu (kromě loga). A pro ty, kterým by se administrace i přesto zdála složitá - nezoufejte. Při převodu webu na produkční server vám zašleme manuál, díky kterému obsluha vašeho webu bude zábavou.

Chcete vyrobit web nebo provést audit stávajícího webu?Obraťte se na nás a napište nám