Online marketing od DF Posuneme váš byznys dopředu

Spuštěním webu či e-shopu by vaše prezentace na internetu končit neměla. Alespoň ne v případě, že chcete obstát mezi konkurenty a být vidět. V DF jsme proto připraveni vám pomoci nejen s tvorbou webu, ale také s jeho propagací.

Máme více než 16 let zkušeností v marketingu a obchodu. Spravujeme reklamy malým i velkým firmám z nejrůznějších oborů. Určitě najdeme efektivní řešení i pro vás.

S čím vám můžeme pomoci?

SEO

Optimalizace pro vyhledávače je metodika, která váš web či e-shop naučí automatizovaně a efektivně komunikovat s vyhledávači. Zajístíme pro vás data, vypracujeme analýzy a zapracujeme do webu nebo předáme doporučení k maximální optimalizaci.

Sociální sítě

I vaše firma má své zákazníky na sociálních sítích. Nejdřív je vám pomůžeme najít a pak vhodně oslovit.

Copywriting

Váš web či e-shop si zaslouží působivý obsah, který se bude vašim potenciálním zákazníkům dobře číst a zároveň obsáhne vše potřebné k online marketingovým aktivitám.

E-mailing

Newsletterům ještě neodzvonilo - jen je potřeba je vhodně zpracovat pomocí vhodných nástrojů. Pomůžeme vám s nimi tak, aby byly úspěšné.

PPC kampaně

PPC kampaně (ale i například zbožové vyhledávače) představují roky prověřený marketingový nástroj, který skvěle funguje. Svěřte své kamapně do rukou zkušených specialistů. Zajistíme pro vás prvotní strategii, vytvoření kampaní, nastavení publik a také pro naše klienty kampaně spravujeme a optimalizujeme.

Chcete marketing od DF? Napište nám, rádi vám pomůžeme