Online marketing od DF Posuneme váš byznys dopředu

Spuštěním webu či e-shopu by vaše prezentace na internetu končit neměla. Alespoň ne v případě, že chcete obstát mezi konkurenty a být vidět. V DF jsme proto připraveni vám pomoci nejen s tvorbou webu, ale také s jeho propagací.

Máme více než 16 let zkušeností v marketingu a obchodu. Spravujeme reklamy malým i velkým firmám z nejrůznějších oborů. Určitě najdeme efektivní řešení i pro vás.

S čím vám můžeme pomoci?

SEO - optimalizace pro vyhledávače

SEO - optimalizace pro vyhledávače

SEO, tedy zkratka anglického Search Engine Optimization představuje proces, jak ovlivnit viditelnost a dohledatelnost webu nebo e-shopu ve výsledcích internetových vyhledávačích v částech, které nejsou placené (placenou část ve výsledcích vyhledávání mají na starost PPC kampaně). Jedná se o složitý proces, na který se váže několik metod.

Sociální sítě

Sociální sítě

Sociální sítě můžou v době, kdy na nich tráví svůj volný čas velká část populace, rozhodovat o úspěchu vašeho podnikání. Zásadní je ale rozhodnout se, na kterých sítích budete svoje potenciální zákazníky oslovovat a jak zasáhnete ty pravé. A právě s tím vám můžeme v DF pomoci.

Tvorba textů na nové webové stránky

To, jestli vaše webové stránky návštěvníky zaujmou, ovlivňuje řada faktorů. Kromě líbivého designu, přehlednosti a rychlosti načítání, mezi ně patří také kvalitní texty. Takové, které upoutají pozornost, budou čtivé a zároveň v nich návštěvníci najdou všechno, co hledají.

E-mail marketing pro rozesílku nejen prodejních newsletterů

E-mail marketing pro rozesílku nejen prodejních newsletterů

Emailing, tedy cílené rozesílání komerčních, ale také nekomerčních e-mailů obvykle pomocí marketingových systémů, představuje stále efektivní kanál s vysokou návratností investic. Zajišťuje automatizaci a také retenci zákazníků. Navíc je velmi dobře měřitelný a první úspěchy zaznamenáte ihned.

PPC kampaně - platba za kliknutí

PPC kampaně - platba za kliknutí

PPC, tedy zkratka anglického spojení Pay per Click, představuje efektivní způsob marketingu na internetu. Jednoduše řečeno platíte za každého přivedeného uživatele na váš web či e-shop, který klikne na reklamu. Pomůže vám rychle odpromovat aktuální akce a slevy nebo budovat dlouhodobou strategii. Cílem je zvyšování počtu vašich objednávek, nákupů, leadů (získané kontakty), budování brandu.

Chcete marketing od DF? Napište nám, rádi vám pomůžeme