SEO - optimalizace pro vyhledávače aneb zdokonalte svůj web či e-shop

SEO, tedy zkratka anglického Search Engine Optimization představuje proces, jak ovlivnit viditelnost a dohledatelnost webu nebo e-shopu ve výsledcích internetových vyhledávačích v částech, které nejsou placené (placenou část ve výsledcích vyhledávání mají na starost PPC kampaně). Jedná se o složitý proces, na který se váže několik metod.

Cíle SEO

  • zvýšení organické návštěvnosti webu nebo e-shopu (bez nutnosti investice do kreditů apod.)
  • snížení bounce rate (míra okamžitého opuštění)
  • zvýšení konverzního poměru a zisku

Jak budeme postupovat

Kvalitní technologie webu

Vaše stránky chceme naučit kamarádit se s vyhledávači. Naprostým základem je pro to kvalitní technologie vašeho webu či e-shopu. Pokud web nevykazuje znaky moderní prezentace, je dokonce možné, že vás zákazník nikdy přes vyhledávač nenajde, dokonce ani kdyby vás cíleně hledal. Na nesprávně zabezpečené weby nemusí uživatele např. vyhledávač Google vůbec pustit. Aspektů je zde však mnohem víc.

Nemáte kvalitní technologii vašeho webu? Tvorba webových stránek od DF je jasnou volbou pro každého, kdo chce kvalitní nástroj v prostředí internetu.

Analýza klíčových slov

Analýza nám pomůže zjistit, jaká slovní spojení související s vaším podnikáním uživatelé hledají. Dozvíme se, jaká je hledanost konkrétních výrazů i jejich konkurenčnost. V této fázi vás možná překvapí, že vaši potenciální zákazníci mluví třeba trochu jinou řečí než vaše firma, jakožto odborník z oboru.

Vyplnění SEO prvků

Na vaší www prezentaci by neměly chybět správně vyplněné titulky, meta popisy, meta klíčová slova, nadpisy apod.

Linkbuilding

Budování zpětných odkazů má za cíl zvýšit hodnotu webu ve vyhledávačích. V průběhu je potřeba budovat jak interní linkbuilding, který propojí na webu jednotlivé kategorie a produkty, tak externí mimo vaše webové stránky.

Máte v plánu dostat vaše stránky na přední pozice vyhledávačů? Kontaktujte nás, překonáme vaše očekávání