Moderní webové stránky Co to znamená a jak je poznáte?

15. 6. 2020

Co by měl splňovat web v roce 2020? Co se kromě designu skrývá pod slovem “moderní”? Jak takový web poznáte? Přečtete si body, které představují naprosto nezbytný základ.

Responzivní design

V tomto odstavci nebude řeč o trendech v grafice, ale o tom, že design je špatný, není-li responzivní. Co to znamená? Responzivní design je takový, který se přizpůsobí každému zařízení.

Pokud se vám například stalo, že jste si chtěli objednat na e-shopu přes mobilní telefon a e-shop se zobrazoval v desktopové verzi i na vašem mobilu, určitě nám dáte za pravdu.

To samé platí pro weby. Pro mnoho uživatelů a potenciálních zákazníků je neresponzivní zobrazení takový problém, že si radši dají práci najít vašeho konkurenta. Mobilní zobrazení je v dnešní době již absolutní must have!

Mějte perfektní responzivní web. Přejděte na DF SOLUTIONS.

Zabezpečení

Máte-li nedostatečně zabezpečený web, máte také velký problém, o kterém (možná) nevíte. V případě, že provozujete web, je totiž vaší povinností chránit data svých uživatelů. Při každé jejich návštěvě, při každém odeslání formuláře.

Protože Google bere tuto skutečnost vážně, může se stát, že dokonce na váš web z důvodu nedostatečného zabezpečení návštěvníka ani nepustí.

Problémy se mohou objevit také v PPC kampaních a nebo při prohlížení webu v prohlížeči Safari na Apple zařízeních.

Více informací o zabezpečení webových stránek od DF.

Rychlost

Změřte si rychlost svého webu. Ještě dnes. Nebo nejlépe hned. Učinit tak můžete na některém nezávislém nástroji - např. PageSpeed Insights od společnosti Google. Otestovat si zde můžete i rychlost svých konkurentů.

Weby, které dosahují horších výsledků, přichází o mnoho zákazníků. Překvapilo by vás, jak málo (jen několik sekund) stačí k tomu, aby uživatel před samotným načtením odešel.

Ultra rychlé weby z dílny DF dosahují pouze zelených čísel (tj. 90 - 100 %) v rychlosti načtení.

Aktualizace a podpora

Váš web by měl neustále splňovat požadavky moderní doby. Někdy je těžké držet krok, protože se technologie rychle ženou kupředu. Máte-li ale dodavatele, který na to myslí, určitě vám pomůže splnit vše, co bude potřeba. A pokud budete mít jakýkoli problém, měl by vám být ochoten kdykoli pomoci.

Zákaznická podpora v DF vám vždy velmi ochotně pomůže.

Chcete také moderní webové stránky od DF SOLUTIONS?Obraťte se na nás, jsme profíci