Responzivní web či e-shopProč je mobilní zobrazení tak důležité?

Vyhledávač Google již v roce 2015 dával přednost webům s mobilním zobrazením a letos, v roce 2020, by měl na celý tento systém přejít. Neztrácejte za konkurencí, zaměřte se i vy na aktuální trend známý také jako “mobile first”.

Responzivní design webu

Responzivní zobrazení webu či e-shopu je takové, kterým případný uživatel nemá problém procházet na kterémkoliv zařízení. To znamená nejen na počítači či notebooku, ale také na telefonu, tabletu a ostatních rozměrech.

Pokud máte responzivní web, nejen, že splňujete základní část požadavků moderní prezentace na internetu a přivádíte větší množství uživatelů, ale nemusíte mít ani obavy z uvedení na trh nových rozměrů telefonů, tabletů či zcela nových produktů, na kterých si budou návštěvníci vaší www prezentace prohlížet vaše produkty či služby.

Čím snazší je pro potenciálního zákazníka cesta napříč vaším webem či e-shopem (nejen) na telefonu, tím lépe. S tím však souvisí i několik dalších aspektů jako například rychlost načítání webu či jeho zabezpečení.

Pokud se rozhodnete přejít z neresponzivního designu webu na responzivní, obsadíte mimo jiné vyšší pozice ve vyhledávačích a zanedlouho to bude dokonce jediná cesta, jak se ve vyhledávačích vůbec objevit.

Moderní web není jen responzivní zobrazení

Máte představu o tom, jak vypadá moderní web? Pravděpodobně ano. Dáváte však důraz i výše zmíněným podmínkám, jako je právě rychlost webu či e-shopu? Pokud ano - dobrá práce a pokračujte, sledujte nadále trendy nebo se svěřte do rukou profíků, kteří vám je pomohou sledovat. Pokud ne - nevěšte hlavu, otevírají se vám právě teď dveře k opravdu velké změně a také k velkému nárůstu zájmu o váš produkt či službu. Vytvoříme vám web či pomůžeme s tvorbou e-shopu tak, aby splňoval ty nejnáročnější požadavky dnešní doby a skutečně vydělával.

Pokud nevíte, jak si váš web či e-shop reálně v internetovém prostředí vede nebo potřebujete upravit současný či vyrobit nový - neváhejte se na nás obrátit, nezávazně si popovídáme o tom, jak vám můžeme co nejefektivněji pomoci. Nejsme jen programátoři. Máme také více než 16 let zkušeností v marketingu a obchodu, určitě najdeme společnou řeč.

Chcete provést nezávazný audit vašeho webu nebo e-shopu?Obraťte se na nás, rádi se s vámi spojíme