Tvorba e-shopu od DFpro ty, kteří chtějí na internetu vydělávat

Tým DF SOLUTIONS vám v každém případě pomůže smysluplně uchopit váš byznys v internetovém prostředí. E-shopy tvoříme na otevřeném řešení, které máme důkladně otestované. Navíc nemáme jen technické dovednosti, ale také více než 16 let zkušeností v marketingu a obchodu.

Co je otevřené řešení e-shopu? A jaké využíváme?

E-shopy musí splňovat nepřeberné množství legislativních pravidel. Vzhledem k tomu jsme časem rozhodli využívat otevřeného řešení pro e-shopy, kterým je Shoptet.cz.

Logo Shoptet Partner - bronzové

E-shopy z této platformy máme totiž perfektně otestované a prověřené. Poskytují intuitivní administraci, díky které vyřizování objednávek a přidávání nových produktů zvládne úplně každý. I tak na práci v administračním prostředím naše zákazníky vždy zaškolíme, takže nebudete mít nejmenší problém obsluhovat váš e-shop.

Zprovoznění e-shopu včetně naplnění

Díky tomu, že se obrátíte na nás, nebudete muset zprovoznění e-shopu vůbec řešit. Zařídíme za vás naplnění produktů (máte-li jich hodně, určitě to velmi oceníte), nastavíme vám typy dopravy a plateb, převedeme e-shop na doménu, nastavíme e-maily a mnoho dalšího, co by vás ani možná nenapadlo, že je potřeba proto, aby byl e-shop konkurence schopný či dokonce jedničkou na trhu.

Výhody nového e-shopu z dílny DF SOLUTIONS

Jako hlavní výhody můžeme zmínit, že jsou všechny e-shopy, které řešíme nebo zprovozňujeme plně responzivní, zabezpečené a rychlé (dle nezávislého testu od Google - PageSpeed Insights). To znamená následující.

Hezky přehledně na telefonu, tabletu i notebooku

Uživatelé dnes objednávají zboží na e-shopech nejen z domova, kde sedí za počítačem, ale téměř všude (kde jsou připojeni k internetu) - na zastávce, ve vlaku, v restauraci nebo třeba v posteli. Proto by měl být responzivní design e-shopu (tj. správné zobrazení napříč všemi zařízeními) na prvním místě.

Maximální zabezpečení vašeho e-shopu

Bezpečnost, bezpečnost a ještě jednou bezpečnost.  I tak vnímáme tvorbu internetových obchodů a e-shopů. Nechceme, aby vás nebo uživatele vašeho e-shopu např. vyhledávač Google nepustil na e-shop kvůli tomu, že nedisponuje dostatečný zabezpečením. Díky SSL zabezpečení běží naše weby na protokolu https.

Parádní rychlost načítání e-shopu

Uživatel nebude muset čekat na načtení vašeho e-shopu - obsah uvidí hned! Díky správné optimalizaci zajistíme, aby uživatel mohl i při slabém internetovém připojení co nejdříve váš e-shop s nabídkou produktů pěkně prolistovat. Dle nezávislého nástroje od společnosti Google (PageSpeed Insights) dosahují e-shopy zelených čísel (tj. 90 - 100 %) v rychlosti načtení.

Chcete vyrobit e-shop nebo provést audit vašeho e-shopu?Stačí napsat. Nezávazně se pobavíme.