Tvorba webových systémůna míru dle vašich požadavků a přání

Co byste řekli na to, kdyby vám nový firemní CRM systém na míru ušetřil až 75 % času? Je to reálné. Stačí vyměnit hromadu tabulek, nekonečné papírování, únavné přehazování e-mailů, zdlouhavé vyřizování poptávek a s tím související nedostatek zaměstnanců za webový systém, který vám "ušijeme přesně na tělo".

Jak vám pomůže webový systém na míru?

  • Dokážeme automatizovat maximum opakujících se výrobních procesů ve firmě (stereotyp přece nikoho nebaví).
  • Urychlíme vám vyřizování poptávek.
  • Dodáme vám nástroj na evidenci smluvních dokumentů, komunikaci a také na ukládání historie (nebudete muset prohledávat měsíce staré e-mailové komunikace).
  • Budete mít možnost automatického generování smluv a důležitých dokumentů (snad to ještě neděláte ručně?).
  • Budete na jednom místě evidovat příchozí a odchozí faktury.
  • Zefektivníte nábor zaměstnanců. Všechny kandidáty na volné pracovní pozice budete mít dokonale přehledně na jednom místě.
  • V neposlední řadě budete mít k dispozici podrobné statistiky, které vám pomohou při strategických postupech vaší firmy.

Do systému na míru vám připravíme vše, co potřebujete ke své práci. Nic není nemožné. Stačí se zeptat.

Pracovní chaos vystřídá pořádek a pohoda

Obvykle, když přijedeme k novému zákazníkovi, topí se zde zaměstnanci i vedení firmy v moři papírů. Po spuštění CRM systému budete mít na pracovních stolech jen kávu a fotky rodiny. Vše ostatní obstará nový webový systému na míru. Budete velmi překvapeni a navíc ušetříte přírodu, čas i finance.

Získáte komplexní systém i naši péči

Stačí nám napsat e-mail nebo zavolat a rádi si s vámi domluvíme schůzku. Přijedeme za vámi kamkoliv po republice a projednáme vaše potřeby a očekávání od nového firemního systému. V případě zájmu vám doporučíme efektivní řešení pro maximální úsporu času. Máme co nabídnout. Špičkové technické dovednosti našich programátorů se prolínají s více než 16 lety zkušeností v marketingu a obchodu. Určitě najedeme společnou řeč.

Ušetřete finance, zaměstnance a až 75 % času.Stačí napsat. Nezávazně probereme, jak vám můžeme pomoct.