Zabezpečené webové stránky Co to znamená a proč jsou potřeba?

Pokud váš web nebo e-shop běží na http, přicházíte o mnoho potenciálních zákazníků. Jak? Váš web není dostatečně zabezpečený a je možné ho snadno odposlouchávat. Tzn. že pokud vám například uživatel zašle poptávku přes kontaktní formulář navíc třeba z veřejně dostupné wi-fi, jeho data jsou v ohrožení.

Myslíte si, že vám zákazníci “neposílají nic tajného”?

Napadla vás možná věta: “nemám co skrývat”. Jenže pravda je taková, že jako provozovatel webu nebo e-shopu máte povinnost data svých návštěvníků zabezpečit a chránit. Toho docílíte jedině dostatečným zabezpečením, které poskytuje certifikát https.

Google vám uživatele na web nemusí pustit

Google si zakládá na bezpečnosti a proto v případě, že je váš web nezabezpečený, nemusí návštěvníka ani pustit dál.

Pokud navíc uživatel využívá prohlížeč Safari na svém Apple zařízení, objeví se mu neobvyklá hláška “Navštívit web”, následně “Opravdu navštívit web” a nakonec jej vyzve k zadání hesla nebo otisku prstu (TouchID).

To je poměrně krkolomná cesta k vašim produktům a službám, která drtivou většinu před vstupem na vaši www prezentaci jednoduše odradí.

Webové stránky od DF SOLUTIONS standardně dosahují nejlepšího hodnocení v nezávislém testu SSL Labs, kterým je A+. Spojení s webem je pro uživatele naprosto bezpečné a nemusí se obávat o své soukromí.

Problémy se mohou objevit i v PPC

Pokud na svůj web či e-shop vedete PPC reklamy, mělo by být jeho zabezpečení vaší prioritou. Spuštění reklam na nezabezpečený web může být již obtížné a také nevýhodné.

Moderní web musí splňovat mnohem víc

Dostatečné zabezpeční patří mezi ty nejzákladnější znaky moderního webu a e-shopu. Neméně důležitá je pak ale také rychlost načítání a plně responzivní design.

Pokud potřebujete poradit, jak zabezpečit své současné řešení nebo chcete spustit opravdu špičkový web či e-shop s minimálními náklady, obraťte se na nás. Máme více než 16 let zkušeností v marketingu a obchodu, poskytujeme řešení malým i velkým firmám v nejrůznějších odvětvích po celé ČR. Určitě najdeme společnou řeč.

Více o DF webech

Zajímají vás další informace?Napište nám, rádi vám odpovíme