Analýza klíčových slov, návrh struktury a zhodnocení konkurence

Před samotnou tvorbou webových stránek je třeba provést několik kroků, které zaručí to, že budoucí web bude úspěšný a bude vám přinášet hodnotné zakázky. Jedním z těch zásadních je analýza klíčových slov, na jejímž základě navrhneme strukturu celé prezentace.

Proč je kvalitní analýza klíčových slov důležitá

Profesionálně zpracovaná analýza klíčových slov je jedním z bodů, které pomůžou posunout nejen webové stránky, ale i celé vaše podnikání na novou úroveň. Ptáte se jak? Na základě analýzy klíčových slov zpracujeme informační strategii, která nám odhalí mimo jiné vhodné názvy produktů, pod kterými je zákazníci lépe najdou a bude zásadní i pro přípravu textů pro celý web.

Kromě toho na základě analýzy klíčových slov vytvoříme vhodnou strukturu menu a to včetně stromu kategorií, titulků a nadpisů jednotlivých stránek a podstránek.

To, kromě zajištění lepší návštěvnosti webu, pomůže návštěvníkům snáze se na stránkách zorientovat. Zjištěná data budou také podkladem pro obsahovou a komunikační strategii a následnou propagaci vašeho byznysu. Například díky nim bude možné přesněji zacílit PPC a další kampaně.

Analýza klíčových slov, návrh struktury a zhodnocení konkurence

Poptat analýzu klíčových slov

Jak probíhá zpracování

Se zpracováváním analýz klíčových slov pro zákazníky z různých oborů i pro vlastní projekty máme letité zkušenosti. Díky této praxi umíme zpracovávat analýzy, které budou pro vaše podnikání opravdovým přínosem.

Při zpracování každé analýzy klíčových slov:

  • Hledáme slova a jejich kombinace, které mají s vaším podnikáním nebo projektem spojitost,
  • profesionálními nástroji zjišťujeme hledanost slov,
  • celý seznam čistíme, tak aby neobsahoval duplikace a slova, která mají nulovou hledanost,
  • zjišťujeme vlastnosti jednotlivých klíčových slov (například cenu za proklik, hledanost na Google a Seznamu, konkurenčnost výrazů atd.),
  • zkoumáme, jak si na daná slova vede konkurence,
  • formulujeme závěry, které z analýzy vyplynuly a následně dáváme doporučení.

Zpracování analýzy klíčových slov aneb velice cenný dokument od DF

Díky tomuto pečlivému postupu odevzdáváme našim klientům analýzy klíčových slov, které mají skutečnou hodnotu nejen pro tvorbu webových stránek, ale i pro celé další směřování vašeho byznysu.

Uvažujete o zpracování analýzy klíčových slov pro vaše podnikání? Obraťte se na nás, vše potřebné zařídíme