Tvorba textů na nové webové stránky ... aneb obsah je král i v roce 2020

To, jestli vaše webové stránky návštěvníky zaujmou, ovlivňuje řada faktorů. Kromě líbivého designu, přehlednosti a rychlosti načítání, mezi ně patří také kvalitní texty. Takové, které upoutají pozornost, budou čtivé a zároveň v nich návštěvníci najdou všechno, co hledají.

Soustředíme se na výkon

V DF klademe důraz na výkonnost webových stránek. Z tohoto důvodu jsou všechny texty, které pro naše klienty připravujeme, optimalizovány pro webové vyhledávače. Vaši zákazníci vás tak najdou i bez toho, abyste utratili zbytečnou hromadu peněz za placenou reklamu. SEO je samozřejmě naší prioritou nejen při psaní textů, ale i při tvorbě webových stránek jako takových.

Souvislý text nahradíme odrážkami, vytučněním, nadpisy a tlačítky

Poté, co potenciální zákazníci na váš web přijdou, hraje důležitou roli to, jestli se na nich snadno zorientují. Proto připravujeme texty strukturované. Vytučnění, odrážky, výrazné nadpisy a tlačítka pomohou čtenářům najít přesně tu informaci, která je pro ně v danou chvíli důležitá. Ať už se jedná o specifikaci produktu, důležitou vlastnost vaší služby nebo třeba významný milník z historie firmy.

Při psaní prodejních textů myslíme i na to, aby byly dobře čtivé a poutavé právě pro vaši cílovou skupinu.

Víme, že není nic horšího než prodírání se kvantem textu, který vás uspává už od prvního odstavce nebo naopak vyčerpává vaši pozornost tím, že musíte každou větu přečíst nejméně třikrát, abyste si byli jistí, že ji chápete správně.

Jak tvorba textů pro webové stránky v režii DF probíhá

  • Na začátku celého procesu přijedou k vám do firmy dva odborníci, kteří si ve spolupráci s vámi zajistí podrobné podklady pro psaní. Budeme se ptát vás i vašich zaměstnanců na všechno, co by mělo na webu zaznít, a sepíšeme si poznámky.
  • Na základě této schůzky zpracujeme a perfektně vyladíme texty.
  • Připravené texty následně naplníme do vašeho nového webu a pošleme vám je ke schválení. Po zapracování případných poznámek už nic nebrání tomu, aby vám stránky přiváděly nové spokojené klienty.

Texty nepoužijeme pouze na web

Veškeré texty, které připravíme, dále využíváme v kampaních nebo při jiných způsobech podpory prodeje tak, aby se k vám noví zákazníci jen hrnuli. A protože skutečný příklad je výmluvnější než další tři odstavce, můžete se podívat na reference firem ADIMPEX a Regina, pro které jsme nový web včetně textů připravovali.

Chcete kvalitní texty pro váš web? Obraťte se na nás, pomůžeme vám