Tvorba webu pro dodavatele bazénů Desjoyaux Profi web jako magnet na nové zákazníky

6

specialistů DF vyrábělo web

4

nafocené reference přímo u zákazníků

160

pořízených fotek firmy a referencí

65+

hodin věnovaných výrobě webu

Kdo je klient

Rodinná firma Adimpex je jediným dodavatelem francouzských bazénů prvotřídní kvality Desjoyaux ve východních Čechách. Příběh společnosti se začíná psát v roce 2005, kdy majitelé hledali ten pravý bazén pro vlastní zahradu. Následně se díky špatné dostupnosti servisu v jejich lokalitě dohodli s mateřskou firmou na zajišťování těchto služeb pro Hradecko a okolí. A od toho už byl jen krůček také ke stavbám bazénů.

S čím jsme pomohli

  • Vytvořili jsme profesionální a responzivní webové stránky

  • Kvalitně jsme nafotili prostory firmy a některé z realizovaných bazénů přímo u zákazníků

  • Představili jsme potenciálním klientům možný průběh spolupráce s firmou Adimpex 

Parametry webu naměřené krátce po spuštění

4,5

minuty trvá Ø návštěva webu

1. 

1. stránka na Google

90+

rychlost webu dle Google PSI

A+

hodnocení zabezpečení webu

Průběh výroby webu

Start

1. polovina května 2020

Získání poptávky a úvodní jednání

Pan Jiří Petr nás kontaktoval s poptávkou po výrobě nového webu pro svou firmu ADIMPEX. Dostal na nás doporučení od svého dobrého známého a využil příležitosti pobavit se s námi o výrobě nových webových stránek a způsobech následné propagace činností své firmy.

Zpracování

2. polovina května 2020

Analytika a příprava prototypu webu

Začali jsme s analýzou klíčových slov, která nám poskytla podklady k návrhu vhodné struktury a SEO prvků na novém webu. Připravili jsme také první funkční prototyp webových stránek.

Začátek června 2020

Finalizace prototypu, struktury webu, příprava podkladů

Po dalším jednání s klientem jsme dokončili finální verzi struktury webu a navrhli vhodné titulky a názvy stránek. Začali jsme s přípravou podkladů pro plnění (fotografie a texty). Protože fotek a textů bylo pramálo, domluvili jsme se s klientem, že tyto podklady zajistíme.

Polovina června 2020

Zajištění podkladů, tvorba obsahu

Sedli jsme do auta a spolu s klientem jsme navštívili 4 jeho zákazníky, abychom vytvořili kvalitní fotografie realizací, získali od zákazníků reference a podklady pro tvorbu textů. Dále jsme zajistili postprodukci a začali s plněním webových stránek (reference, texty na webu atp.).

Červenec - srpen 2020

Tvorba obsahu, plnění

Do webu jsme připravovali veškerý textový obsah. Bylo nutné se ještě jednou setkat s klientem a na základě řízených rozhovorů připravit podklady pro tvorbu obsahu.

Web jsme na testovacím serveru připravili k náhledu pro klienta. Po odsouhlasení jeho vzhledu a obsahu jsme se postarali o přípravu ke spuštění. 

Spuštění

26. srpna 2020převod na ostrý provoz

Zajistili jsme převod webu na klientovu doménu a nastavili měření návštěvnosti pomocí Google Analytics. Veškeré informace o firmě Adimpex a stavbě bazénů značky Desjoyaux najdou návštěvníci snadno a rychle online na doméně www.adimpex.cz.

Činnosti, které jsme realizovali

  • Tvorba textu pro webové stránky

Jak vypadá výsledek

Chcete také takové stránky, jako má ADIMPEX?Stačí nám napsat, o ostatní se postaráme my