Tvorba drátěných modelů (wireframů) aneb vytvořte zjednodušené schéma webu

Chcete mít tvorbu webu naprosto pod kontrolou od samotného začátku? Přejete si mít perfektně vyladěnou strukturu stránek? Pak jistě oceníte možnost vytvoření drátěných modelů na míru ještě před samotnou realizací webových stránek.

Co vám drátěné modely přinesou?

Wireframy neboli drátěné modely webových stránek slouží pro vytvoření jasné představy o tom, jak bude vypadat struktura a rozvržení budoucího webu. Neuvidíte na nich ještě finální grafický návrh, ale pomohou vám představit si, jak bude web fungovat. Díky tomu můžeme ještě před samotnou tvorbou webových stránek doladit detaily tak, aby grafika i všechny funkce mohly být připravené přesně podle vašich potřeb.

Nejefektivnějším způsobem, jak drátěné modely připravit, je vycházet z analýzy klíčových slov nebo analýzy dostupných dat, která je možné přesně změřit. Pokud naši klienti nemají analýzy zhotovené, umíme jim je, díky dlouholetým zkušenostem, připravit v nejvyšší kvalitě. Ale ani v případě, že o analytiku nemáte zájem, se nemusíte drátěných modelů vzdávat.

V takovém případě při tvorbě vycházíme z:

  • seznamu vašich služeb nebo produktů,
  • jejich priorit,
  • vašich cílových skupin,
  • rozhodovacích kritérií vašich zákazníků,
  • prezentovaných fotkách nebo videích k vašim službám nebo produktům.

Výhody drátěných modelů aneb proč se rozhodnout pro wireframe od DF

Poptat drátěné modely

Jak to celé probíhá

Vytvořením drátěných modelů dáme vašemu budoucímu webu první vizuální podobu. Proto se v prvotní fázi zaměřujeme na základní stavební kameny vašich stránek. Nejdříve připravíme kompletní návrh úvodní stránky. A to včetně náhledu mobilního zobrazení.

Následně vytvoříme ukázkovou stránku pro jeden vybraný produkt nebo službu a zároveň také jednu statickou stránku, která bude obsahovat oblast textových dat.

Připravený model vám pak představíme a budete mít možnost vše připomínkovat. Na základě toho pak vše doladíme k naprosté spokojenosti. Až bude první fáze dotažená k dokonalosti, budeme pokračovat s přípravou wireframů pro celé webové stránky.

Tvorba drátěných modelů (wireframů) od DF SOLUTIONS

Chcete si vytvořit drátěný model pro budoucí webové stránky? Napište nám, ukážeme vám jak na to