Tvorba webového systému pro evidenci a prodej aut

Provozujete autobazar a nebo prodáváte nové, skladové či předváděcí vozy? Je nám jasné, že vás práce s výkupem, ověřováním a následným prodejem aut zaměstná minimálně na plný úvazek. A tušíme, že nemáte čas složitě vytvářet online nabídku vozů, které prodáváte. Být online vám ale v dnešní době plné zákazů a omezení může zachránit podnikání.

Systém pro evidenci a prodej vozů online

Pro online prezentaci vašich vozů vytvoříme systém pro evidenci a prodej aut, který bude sloužit vašim potřebám.

Získáte tak pomocníka, který bude zákazníkům k dispozici 24 hodin denně a bude za vás prodávat i když vy se zrovna budete věnovat něčemu jinému.

Zároveň dostanete systém, který bude snadné plnit novými modely vozů a potenciální zákazníci je tak lehce a rychle najdou.

Tvorba systému pro evidenci a prodej aut od DF

Dejte svým zákazníkům možnost prohlédnout si a porovnat jednotlivé varianty vozů z vaší nabídky

V současné situaci, kdy je osobní setkávání omezováno, vám systém pro evidenci a prodej aut online umožní nabízet vozy bez personálního kontaktu. Zákazníci tak získají možnost vybírat z vystavených vozů z bezpečí domova, kterou jistě ocení. Zároveň díky tomu budou mít příležitost porovnat parametry jednotlivých aut a rozhodovat se, které budou jejich potřebám a požadavkům vyhovovat nejlépe.

Chci systém od DF

Další možnosti zviditelnění vaší nabídky na internetu

Mimo tvorbu systému pro online prodej vozů (i evidenci aut) samozřejmě nabízíme i další služby, které umožní vašemu prodeji růst.

Dokážeme zajistit kvalitní obsah, který návštěvníky osloví. Ať už se jedná o pořízení fotografií nabízeného vozového parku nebo vašich prodejích prostor, natočení prezentační videa nebo třeba otextování celého webu.

Umíme webové stránky propojit se sociálními sítěmi. A samozřejmě vám zvládneme vytvořit PPC kampaně i kampaně na Facebooku i dalších sítích.

Propagace nabídky produktů a služeb od DF

Propojte se s jedničkou na auto-moto trhu

Nespornou výhodou je propojení s námi provozovaným portálem portalridice.cz. Podpoříme váš byznys profesionální propagací v katalogu firem a případně také výraznější propagací formou TOP zobrazení v celé nabídce. Rádi pro vaši jedinečnou službu nebo produkt připravíme výkonový článek, který propojíme odkazy na vaše produkty či služby.

Máte zájem o online prodej a evidenci vašich automobilů? Obraťte se na nás, rádi vám pomůžeme