Systém a řád pro dluhopisy.cz 4. díl: Dvoufaktorová autorizace

23. 4. 2020

Bezpečnost je u nás na prvním místě. O tom svědčí také to, jak jsme se postavili k potvrzování složitějších operací v rámci tvorby webového systému na míru pro dluhopisy.cz. Kdyby se náhodou někdo k systému dostal neoprávněně, nebude mu to nic platné, protože v systému je dvoufaktorová autorizace přes SMS. A co to vlastně je?

Pár čísel o projektu na úvod

1 250

hodin práce na projektu

75%

úspora času na zpracování poptávky

330

hodin strávených u klienta

100%

zabezpečení systému

Články ze série Systém a řád pro dluhopisy.cz:

Dvoufaktorová autorizace operací

Klíčové funčnosti jako je přihlášení do systému či potvrzení stěžejních operací (jakýsi digitální podpis) je v rámci CRM napojené na dvoufaktorou autorizaci formou SMS zpráv.

Funkčnost je velice podobná jako například bankovní platební příkaz zadaný z počítače, který je následně nutné potvrdit pomocí SMS či mobilní aplikace.

Dvoufaktorová autorizace s maximální bezpečností pro dluhopisy.cz

Dvoufaktorovou autorizaci (autentizaci) můžete v rámci nového webového systému samozřejmě aktivovat pouze pro někoho. Chcete nechat ověřovat vybrané zaměstnance a nebo snad obchodní partnery, kteří se systémem pracují? Žádný problém.

Použití pro dluhopisy.cz

V novém CRM systému, který jsme pro společnost Centrum Dluhopisů s.r.o. vyrobili, používáme tuto pečlivější autorizaci pro následující operace:

  • přihlášení do systému,
  • schválení operací v rámci procesu přípravy publikace nové emise dluhopisů.

Zajímají Vás další podrobnosti o projektu? Přečtěte si také referenci

Zobrazit referenci

Zajímají vás další informace?Napište nám, rádi vám odpovíme