Naše interní projekty přímo z dílny DF SOLUTIONS

Mezi dva naše největší projekty patří Portál řidiče - nezávislý magazín z oblasti auto-moto a HR tab - aplikace pro nejsnazší způsob evidence a náboru uchazečů.

Portál řidiče

Logo Portál řidiče

Projekt má za úkol pomáhat všem řidičům, ale i firmám v odvětví auto moto. Uživatelům mimo zajímavé počtení v podobě mnoha novinek denně, nabízí také přehledné filtrování firem, které mu mohou v jeho městě či regionu pomoci s opravou nebo údržbou vozu či motorky.

Více informací

Náborová aplikace HR tab

Logo náborové aplikace HR tab

Zapomeňte na excelovské tabulky, ukládání a přebírání životopisů ve složkách. Pracujte moderně, rychle a snadno s platformou HR tab! Poznejte nejsnazší způsob evidence kandidátů. Tento projekt vznikl tím nejlepším způsobem - jednoduše jsme ho sami potřebovali a chtěli.

Více informací

Férový přístup

Logo portálu Férový přístup

Chceme podpořit ty společnosti, které v se v těžké chvíli zachovaly ke svým zaměstnancům odpovědně. Ohodnoťte svého zaměstnavatele či obchodního partnera, dopřejte mu více zákazníků za férovou "službu", kterou pro vás udělal v době krize či (bohužel) naopak.

Přejít na Férový přístup

A co vlastní projekt? Máte nápad?

Napište nám o konzultaci

Máte ve své hlavě nápad na vlastní projekt, který byste rádi uvedli k životu? Nechcete ho nechat pouze v hlavě? Pro váš projekt zajistíme obchodní strategii, marketingovou podporu i technickou část projektu.

Ozvěte se nám

Zajímají vás další informace?Obraťte se na nás a napište nám