Portál řidičeděláme řidiče spokojenější

Projekt jako takový má za úkol pomáhat všem řidičům, ale i firmám v odvětví auto moto. Uživatelům mimo zajímavé počtení nabízí také přehledné filtrování firem, které mu mohou pomoci s opravou nebo údržbou vozu či motorky.

Co je Portál řidiče a čemu se věnuje?

Portál řidiče je tým nadšených řidičů, pracujících na projektu, který si klade za cíl usnadnit život všem motoristům. Portál řidiče jsme spustili v polovině roku 2019. Měsíčně náš web navštěvují desítky tisíc uživatelů. Nacházejí u nás denní aktuality ze světa auto moto, hodnotné tipy a rady, nezávislé a obsáhlé recenze aut a další zajímavý obsah. Vhledem ke kvalitnímu a čtivému obsahu patříme mezi nejrychleji rostoucí portály u nás.

Nedílnou součástí našeho portálu je také katalog autoservisů, pneuservisů, STK, autopůjčoven, autodílů a dalších firem nabízejících služby související s provozem motorového vozidla. Katalog pomáhá návštěvníkům s vyhledáním kvalitních firem zajišťujících hledanou službu v jejich lokalitě a prezentuje kontaktní a rozšířené informace o firmách.

V čem se portál liší od konkurence?

  1. Oborově zaměřený portál, který navštěvují pouze lidé hledající informace v oblasti auto-moto.
  2. Firmám portál přivádí pouze relevantní zákazníky, kteří na něm vyhledávají konkrétní službu související s nákupem či provozem jejich vozidla.
  3. Za portálem stojí tým profesionálních marketérů, obchodníků a redaktorů, kteří mají v oboru dlouholeté zkušenosti, vědí jak a které věci fungují a dokážou v této oblasti fundovaně poradit a sestavit marketingový mix tak, aby dával klientovi smysl s minimem nutných vynaloženách prostředků.
  4. Lidé, kteří stojí za portálem si analyzují trh a optimalizují publikovaný obsah tak, aby byl dobře dohledatelný a firmy prezentované na tomto portálu jsou proto vždy o krok před konkurencí.
  5. Použití nejmodernějších technologií, které portál v oblasti podobných internetových portálů řadí na jejich špičku. Články se proto budou vždy načítat rychle, uživatelská zkušenost bude vždy na vysoké úrovni a stránky budou přístupné na všech zařízeních.

Možnosti spolupráce

Zaujaly Vás uvedené informace a ptáte se jaké jsou možnosti spolupráce a s čím Vám můžeme pomoci? Prozkoumejte náš web a podívejte se na bližší informace.

Přejít na web

Chcete se na něco zeptat k našemu projektu?Obraťte se na nás, rádi vám odpovíme