Náborová aplikace HR tabUšetřete čas a nervy při náboru zaměstnanců

Představujeme vám čerstvý projekt z dílny DF SOLUTIONS, který vznikl asi tím nejpopulárnějším způsobem. Jednoduše jsme ho sami podvědomě potřebovali a chtěli.

V době, kdy jsme hledali posily do týmu, zásobovaly nás hromady životopisů a motivačních dopisů, o které jsme sice jevili velký zájem, ale jejich procházení a touha být féroví, každému odepsat, aktivně s ním komunikovat a zároveň mít ve všech uchazečích pořádek, nám pohlcovala obrovské množství času. A ten nám pak chyběl zase jinde. V moment, kdy nám začarovaný kruh trochu přerůstal přes hlavu, zazněla první zásadní myšlenka nahlas: “jak personalistům zpříjemnit a maximálně zefektivnit a zautomatizovat práci?”.

Přečtěte si, co je HR tab a jak může pomoci i vám. Nezáleží na tom, zda jste malá nebo velká firma.

Poznejte nejsnazší způsob evidence a náboru uchazečů

HR tab je jednoduše řečeno webová aplikace, chcete-li platforma, která pomáhá personalistům a majitelům firem ušetřit mnoho času při náboru zaměstnanců. Díky ní se zbavíte excelovských tabulek, přestanete ukládat životopisy a motivační dopisy do mnohdy nepřehledných složek na jednom jediném počítači nez zálohy, budete mít vše přehledně na svém místě a kdykoli uvidíte průběh výběrového řízení bez zbytečných porad mezi kolegy či vedením.

Kandidáti vždy na svém správném místě

Každý uchazeč o zaměstnání ve vaší firmě bude mít ve vaší aplikaci své vlastní místo. Uložíte si zde jeho životopis, motivační dopis, termín pohovoru, poznámky či další přílohy. Už nikdy nebudete muset nic dohledávat. Překvapí vás, kolik času jste doposud trávili při náborech administrativou.

Manažerské vizualizace = perfektní přehled

Máte rádi grafy? Pokud ano, bude se vám HR tab velmi zamlouvat. Čeká vás maximální přehled o tom, co se ve vaší firmě během výběrových řízení odehrává, zda se již na požadovanou pozici našel vhodný kandidát a mnoho dalšího.

Data na bezpečném místě a pro vás odkudkoli dostupná

Základní data o kandidátovi, motivační dopis, životopis i další přílohy budete mít pěkně na jednom jediném místě.

Všechna data zároveň chrání jejich uložení na cloudu, které je oproti ukládání do složek v počítači neporovnatelně bezpečnější a také přístupnější. O průběhu náboru se můžete informovat 24 hodin denně z počítače, tabletu i mobilu. V kanceláři nebo klidně v posilovně.

Chcete pracovat moderně a efektivně?Vyzkoušejte HR tab zdarma.

Přejít na web

Zajímá vás něco k náborové aplikaci HR tab?Obraťte se na nás, rádi vám odpovíme