Nově spuštěný e-shop obchodskavou.cz První objednávka do deseti dnů

23. 11. 2020

E-shop, který jistě ocení všichni milovníci horkých nápojů s pořádnou dávkou kofeinu i bez něj, obchodskavou.cz není jediným projektem pana Pavla Moslera. Kromě něj zajišťuje také pronájem kvalitních kávovarů pro firmy po celých východních Čechách.

Co o spolupráci říká projektový manažer

Jsme hrdí na to, že jsme pro něj mohli vytvořit profesionální webové stránky i funkční internetový obchod. V současné době to společně rozjíždíme i na sociálních sítích.

- Patrik Bednář, projektový manažer

Pavel Mosler (majitel Gaetano Caffe a Obchod s kávou)

Tvorba e-shopu

V době, kdy za námi pan Mosler přišel, byl e-shop obchodskavou.cz zastaralý a negeneroval žádné objednávky. Proto jsme se rozhodli všechno od základů změnit.

Věnovali jsme potřebný čas analytice, přípravě kvalitních produktových fotek a obsahu webu. Při tvorbě e-shopu jsme kromě maximální uživatelské přívětivosti dbali i na to, aby jeho obsluha byla pro pana Moslera co nejjednodušší.

Proto jsme nastavili kromě jiného tyto funkce:

Automatické informování zákazníků o stavu objednávky

Veškeré informace o tom, co se právě se zásilkou děje, chodí zákazníkům automaticky. Správce e-shopu jen v administraci jednoduše přepíná stav objednávky.

Vystavování dokladů

Klient nemusí faktury ani daňové doklady vystavovat ručně. Vše se děje automaticky.

Tvorba funkčních eshopů a internetových obchodů od DF - Pardubice

Fungující e-shop

A jaké má nový e-shop výsledky? Již desátý den po spuštění přišla panu Moslerovi první objednávka na čerstvě praženou kávu. Dnes, v době kdy od spuštění uběhlo přibližně dva a půl měsíce, chodí desítky objednávek, ze kterých má radost jak náš klient, tak i my. A pevně věříme, že tato čísla budou i nadále stoupat.

Kvalitní spolupráce je k nezaplacení. S dovolením si vypůjčíme slova pana Moslera:

„Rád se podepíšu pod to, že DF SOLUTIONS buduje funkční webové stránky a e-shopy - já sám jsem toho důkazem.“

Přáli byste si mít vlastní fungující e-shop jako má pan Mosler? Dejte nám vědět, rádi vám napíšeme