Typové řešení webových stránek Co je to a jaké jsou jeho výhody?

7. 1. 2021

Typové řešení webu je takové, které je již připravené. Jedná se v podstatě o šablonové řešení, které má mnoho opodstatněných výhod.

Kdy zvolit typové řešení webu?

  • Máte malý rozpočet na tvorbu webu.
  • Chcete osvědčené řešení, které funguje.
  • Spěcháte na nový web.

Moderní webová prezentace

Nejsilnější výhodou typového řešení je jednoznačně fakt, že je již otestované. Můžeme u něj s čistým svědomím říct, že funguje a přinese vám objednávky a poptávky po prezentovaných službách. Je totiž vyzkoušené na tisících návštěvnících z různých oborů. Jaké jsou další hlavní výhody řešení?

Poptat web od DF

1. Cenově efektivní

Typové řešení webu patří mezi nejlevnější způsoby, jak si pořídit nový a kvalitní web. Pokud si tedy nemůžete dovolit velké investice, typové řešení bude nejvhodnější variantou.

2. Graficky líbivé

Design je navržen tak, aby splňoval znaky moderního webu a zároveň pasoval na každý obor podnikání.

3. Vyladěné UX

U typových řešení už víme, jak se návštěvníci na webu chovají a co očekávají. Důležité informace jsou tam, kde je uživatel hledá.

4. Responzivní design

Design se bude správně zobrazovat jak na počítačích, tak na ostatních zařízeních jako jsou např. mobilní telefony nebo tablety.

5. Bez technických znalostí

Pro spuštění typového řešení webu nebudete potřebovat žádné velké technické znalosti. Vše zvládnete v přehledné a moderní administrace.

6. Velmi rychlá realizace

Jediný způsob, jak mít profesionální www prezentaci spuštěnou již za týden, je typové řešení webu.

7. Možnost rychlého rozšíření

Chcete do webu doplnit další modul jako je např. produktový katalog, reference, blog apod.? Můžete ho mít hned. Bez dalšího kódování a grafických návrhů jako by tomu bylo u webu na míru.

Zní typové řešení jako skvělá varianta pro vaši firmu? Přečtete si více o tvorbě webových stránek nebo nás rovnou kontaktujte.

Jak může vypadat typové řešení webu

Zaujalo vás typové řešení webu? Napište nám, posuneme váš byznys kupředu