Tvorba webu pro SYSTEMA AUDIT a.s. Vymazlený web spuštěn za 4 týdny

Tvorba webu pro SYSTEMA AUDIT a.s. Vymazlený web spuštěn za 4 týdny

Tvorba webu pro SYSTEMA AUDIT a.s.

Kdo je klient

Firma SYSTEMA AUDIT a.s. sídlící v samém centru Pardubic (jen několik desítek kroků od našich kanceláří) se věnuje auditům, daňovému poradenství, zpracování účetnictví a mezd a ekonomickému a účetnímu poradenství.

Vzhledem k tomu, že firma aktivně nehledá nové zákazníky z kapacitních důvodů, nebylo potřeba nový web optimalizovat z pohledu analytiky, SEO atd. a nový web tak slouží pouze jako internetová vizitka.

Vlastnosti řešení

  • Realizovaná činnost:
    Tvorba webových stránek
  • Zaměření společnosti:
    Daně, účetnictví, mzdy a audity
  • Důvod realizace:
    Mít vizitku na internetu

Podrobnosti naší spolupráce

20+

hodin strávených na tvorbě webu

3

oblasti podnikání na jednom webu

2

osobní jednání s klientem

Patrik Bednář

Slovem projektového manažera

"Tak tohle byla opravdu jízda. Žádné zdržování a zbytečné vyměňování e-mailů. Jedna úvodní schůzka pro definování představ a k cenové nabídce a druhé jednání před samotným spuštěním webu.

Paní Klčová ze společnosti SYSTEMA AUDIT a.s. byla velmi operativní a efektivní. Vše, co jsme potřebovali dodat, dodala. Vše, co jsme potřebovali zkontrolovat, zajistila. Takže pokud mám hodnotit klienta, tak jsem maximálně spokojený. No a web? Jednoduchá webová vizitka, která se rychle načítá a na které uživatel nalezne přehledné kontakty."

- Patrik Bednář, projektový manažer

Průběh výroby nového webu

Pátek 12.8.2022

Jednání s klientem na základě poptávky

Klient nám 11. srpna zaslal poptávku, že by rád předělal své webové stránky. Hned druhý den jsme se s ním sešli a vyjasnili si očekávání a představy.

Pondělí 5.9.2022

Schválení, příprava smlouvy

Od klienta nám přišlo schválení v neděli 4. září a proto jsme se hned v pondělí pustili do práce. Připravili jsme smluvní dokumenty k novému webu a začali jsme usilovně pracovat na funkčním prototypu nového webu.

 

Čtvrtek 8.9.2022

Založení implementace

Zákazníkovi jsme na našem testovacím serveru vytvořili implementaci s moduly, které chtěl na webu využívat. Implementaci jsme základně naplnili.

Pátek 9.9.2022

Plnění webu

Vzhledem k tomu, že web byl velmi malého rozsahu, plnění nám zabralo jeden den práce. Naplnili jsme stránky, menu a další data do webu.

Pondělí 12.9.2022

Jednání s klientem

S klientem jsme se sešli a domluvili se na drobných úpravách webu, které jsme ještě tentýž týden zapracovali tak, abychom v dalším týdnu mohli web předat ke spuštění správci sítě.

Pátek 23.9.2022

Předání DNS záznamů pro převod webu

Správci sítě v rámci firmy jsme po předchozí domluvě zaslali DNS záznamy, které jsme potřebovali naplnit k doméně pro převod webu. Ten nám je přesně dle instrukcí v konkrétní čas nastavil.

 

29. září 2022

Spustili jsme nový web sysaudit.cz.

Jak vypadá výsledek

Pojďme se pustit do nového webu Napište nám, do pár týdnů může být hotovo