Tvorba webových stránek zdarma

Kdo by netoužil po webových stránkách, které budou šlapat jako hodinky, perfektně reprezentovat jeho byznys, vzbuzovat zájem klientů a závist konkurence a nebudou stát ani korunu. Bohužel tato představa nemůže být dál od skutečnosti. Pokud chcete kvalitní, rychlý, moderní a responzivní web, bude vás to něco stát. Ať už peníze nebo váš čas.

Požadavky dnešní doby

Pojďme se na to podívat zblízka. Tvorba funkčního webu je v dnešní době komplexní disciplína.

Požadavky na nové webové stránky

  • Nestačí jen, aby ten který web vypadal hezky na počítači, kde byl vytvořen. Musí se přizpůsobit každému zařízení, na kterém si ho návštěvník zobrazí.
  • Aby si návštěvník vůbec mohl stránky zobrazit, je potřeba, aby bylo možné je snadno dohledat přes vyhledavače pomocí vhodných klíčových slov.
  • Zároveň musí být na počítači, tabletu nebo třeba mobilu načtený do pár sekund, jinak s velkou pravděpodobností návštěvník odejde ještě dříve, než si stihne přečíst první písmenko.
  • Pokud tohle všechno webové stránky splňují, neměly by vzápětí odradit designem, jenž vyšel z módy minulé desetiletí.
  • Třešničkou na dortu, kterou se nevyplatí pohrdnout, je pak maximální zabezpečení.

Co vás to bude stát

Pokud s tvorbou webu nemáte zkušenosti, bude vás stát zjištění a zpracování všech potřebných informací desítky, možná stovky hodin práce. Tuto cifru si zkuste vynásobit vaší hodinovou sazbou. Navíc, při tvorbě webu svépomocí, můžete omylem nějakou podstatnou součást vynechat a web nebude pracovat tak, jak jste si představovali. Do toho všeho připočítejte ještě pravidelnou údržbu, kterou každé webové stránky vyžadují. Jak vám to vychází teď?

Tvorba webu zdarma

Existuje i jiné řešení

Další možností je investovat do tvorby webových stránek, které budou kvalitní, přímo od odborníků a přesně pro vás na míru. V případě, že si vyberete experta, který má se tvorbou webů bohaté zkušenosti a klade důraz na to, aby web opravdu pracoval pro vás a ne proti vám, prvotní investice se vám mnohonásobně vrátí.

Vaše nové webové stránky budou přitahovat spoustu relevantních návštěvníků a z nich generovat platící klienty. Na vás pak zbyde „pouze“ starost o to, jak všechny nové zákazníky odbavit.

Chtěli byste webové stránky, které budou fungovat jako magnet na nové klienty? Napište nám!

Chcete nechat tvorbu webu na DF? Obraťte se na nás, pomůžeme vám