Tvorba webových stránek pro Gaetano CafféWeb, na kterém si pronajmete nebo koupíte kávovar

99 %

v testu rychlosti webu

200

pořízených fotografií produktů

100 %

obsahu optimalizováno pro mobily

A+

hodnocení zabezpečení webu

Kdo je klient

Společnost pana Moslera se již od roku 2009 specializuje na obchod s kávovary a kávou. Nabízí také pronájem a servis kávovarů značek Jura, Novina, Philco a další. I my v DF jsme zatoužili po kvalitní a čerstvé kávě a proto jsme domluvili spolupráci s panem Moslerem.

S čím jsme pomohli

Prodej, pronájem a servis kávovarů si zaslouží moderní a plně responzivní web s aktuálními informacemi. Místo katalogových fotografií jsme klientovi dodali profi fotografie nabízených kávovarů a využili je i při výrobě webu. Tím jsme povýšili celkový dojem z webu.

Jakých výsledků web dosahuje týden od spuštění?

5

dní trvalo webu se dostat do indexu Googlu

2,7

sekundy průměrná doba načtení webu

+5

minut trvá průměrná návštěva na webu

48 %

uživatelů web prohlíželo na mobilu

Průběh výroby webu

Start

Pondělí 27.1.2020

Úvodní jednání k možné spolupráci

S klientem jsme se sešli a společně jsme si prošli podrobnosti o tvorbě webových stránek a nastínili si možnosti spolupráce.

Pondělí 27.1.2020

Návrh řešení nového webu

Ten samý den, co jsme se s klientem sešli, jsme připravili návrh řešení nového webu součástí kterého byla také funkční prototyp.

Zpracování

Úterý 28.1.2020

Založení implementace

Zákazníkovi jsme na našem testovacím serveru vytvořili implementaci s moduly, které chtěl na webu využívat. Implementaci jsme základně naplnili.

Začátek února

Nafocení produktů

Klient nám přivezl produkty, které chtěl nafotit a fotografka se mohla činit. Nafotili jsme celkem 8 kávovarů a další příslušenství včetně kávy.

12.2.2020 - 3.3.2020

Plnění daty a testování

Celý web jsme naplnili dodanými podklady a také přišlo na řadu testování - všechny nejpoužívanější prohlížeče i zařízení.

12.3.2020 - 18.3.2020

Jednání s klientem a závěrečné úpravy

Ladění webu jsme věnovali poměrně dostatek času. Upravili jsme výstup pro uživatele, grafické podklady (logo, favicona atd.) a další drobnosti.

Spuštění

Finální spuštění webu 20. března 2020

Slovem zákazníka

Líbí se mi rychlost, přímočarost, jasná vize a cíl nabízeného produktu. Opravdu oceňuji Vaši rychlou práci, která je vždy odvedena v termínu. Navíc jsem vždy informován na plánované činnosti v dostatečném předstihu. Jednoduše řečeno se DF liší od konkurence osobním a poctivým přístupem k zákazníkovi.

Slovem projekťáka

Spolupráce s panem Moslerem jsme si všichni poměrně užili, protože většina z nás má ráda kvalitní kávu a když jsme se s panem Moslerem scházeli a dolaďovali webové stránky, tak mít pokaždé čerstvě praženou kávu byl velký luxus.

Jak vypadá výsledek

Chcete také moderní webové stránky s responzivním designem?Neváhejte a obraťte se na DF SOLUTIONS