Tvorba internetových stránek pro Agro Žamberk Široká nabídka služeb v přehledném webu

9

činností firmy na jednom webu

o 77 %

rychlejší načítání nového webu

4

kampaně na Facebooku

A+

hodnocení zabezpečení webu

Kdo je klient

Akciová společnost Agro Žamberk nabízí široké portfolio produktů a služeb. Z původního zaměření na služby pro zemědělství se vypracovala na společnost obchodující s palivy, pohonnými hmotami, agrochemií a dalšími produkty. Provozuje také síť čerpacích stanic, autoservis a pneuservis.

S čím jsme pomohli

Vyrobili jsme webové stránky, které přehledně informují o veškerých nabízených službách a produktech klienta. Obsah vhodně doplňují fotografie, které měl klient k dispozici a s pořízením některých fotografií jsme mu pomohli. Web se dobře umisťuje ve výsledcích vyhledávání Google a Seznam na slova spojená s jeho činnostmi.

Jak si web vede po roce od spuštění?

+120 %

vyšší návštěvnost nového webu

70 %

návštěv zajišťují vyhledávače

1 104

Tolikrát uživatelé použili hledání na webu

100 %

v hodnocení testu rychlosti Google

Průběh výroby webu

Start

1.8.2018

Začátek projektového řízení

Projektový manažer, který se staral o výrobu nových internetových stránek agrozamberk.cz zmobilizoval grafika a obchodníka. Obchodník zajistil podklady, které následně obdržel grafik.

Zpracování

2. - 9.8.2018

Grafické návrhy

Nové webové stránky vycházejí z našeho standardního typového řešení a proto stačil jeden grafický návrh - domovská stránka (homepage). Tu grafik nakreslil a následně jsme s klientem pouze ladili vzhled jednotlivých sliderů na webu.

3. - 5.8.2018

Plnění administrace

Aniž byla hotová a schválená grafika webového řešení, pustili jsme se do plnění administrace daty. Tento netradiční postup - plnit bez vyhotoveného front-endu - zajistil, že jsme plnění v nižších desítek hodin zvládli s dostatečným časovým předstihem.

17. - 22.8.2018

Kódování na základě grafických návrhů

Novou webovou prezentaci jsme nakódovali přesně podle schválených grafických návrhů včetně implementace responzivního designu - proto je možné nové internetové stránky prohlížet také na telefonu a tabletu.

Září 2018

Ladění a testování

Na testování nových webových stránek včetně ladění na základě zpětné vazby od klienta jsme si nechali celý jeden měsíc. Odladili jsme vzhled domovské stránky (homepage), zapracovali jsme požadavky klienta a vše jsme si nachystali na finální spuštění.

Spuštění

1.10.2018Nové webové stránky převedeny na produkční server

Činnosti, které jsme realizovali

  • Kampaně na podporu vybraných činností

Jak vypadá výsledek

Co takhle moderní web stejně jako Agro Žamberk?Stačí nám napsat, o ostatní se postaráme