Proč (ne)mít web na WordPressu? Web od DF má vše. I něco navíc.

12. 4. 2021

WordPress je otevřená platforma (open source řešení), na které si můžete vytvořit svůj firemní web. Jedná se o velmi rozšířený a propracovaný redakční a publikační systém. Pro jeho obsluhu však potřebujete určité technické znalosti a také dostatek času. Některé aspekty zde vyřešíte navíc jen dost obtížně. Možná vás překvapí, že vlastně open source systém nebude to pravé pro vás, i když jste o tom byli třeba doposud přesvědčeni.

Jaké jsou weby od DF?

Především velmi rychlé! A pak samozřejmě splňují i všechny ostatní předpoklady moderní www prezentace. Technologicky paří k těm nejlepším. O tom svědčí hlavně výsledky našich zákazníků, kteří se svěřili do naší péče.

Poptat web od DF

Proč si ještě rozmyslet WordPress?

1. DF web dostanete "na klíč"

Zajistíme za vás vše potřebné. S instalací webu nebudete mít žádnou starost, díky čemuž budete mít prostor se věnovat důležitějším věcem, které se týkají vašeho podnikání.

2. Neustálý vývoj technologie a rychlá reakce DF týmu na změny

Změní-li se vlastnosti vyhledávání ve vyhledávačích, úpravy v DF bereme na sebe. U WordPressu to bude celé na vás. Budete muset sledovat aktuální dění a následně aplikovat úpravy do svého webu.

3. Zabezpeční dat u DF vs. WordPress

WordPress je celosvětové open source řešení. Už z toho je jasné, že na tak velkou platformu připadá i mnoho útoků. V DF to máme pod kontrolou. Bezpečnost webů našich zákazníků je u nás na prvním místě.

4. S DF webem nemusíte znát ani kód webu

Ve snadné DF administraci uděláte vše, co potřebujete - v textovém editoru. Žádná další implementace není nutná. Nebudeme vás nutit kamarádit se s HTML a CSS kódy, které vám třeba ani vůbec nic neříkají a nikdy je v budoucnu nepoužijete.

5. DF web bude váš za týden. Se vším všudy!

Za jediný týden toho neznalý uživatel ve WordPressu moc neudělá. K úplné dokonalosti to pak dotáhne třeba i po mnoha měsících trpělivé práce. DF web bude za týden váš a to kompletně připravený na profesionální provoz.

Wordpress logo

Chcete se pustit do tvorby webových stránek s DF týmem? Chcete se nezávazně poradit? Neváhejte nás kontaktovat. Jsme vám plně k dispozici.

Jak vytvořit web na Wordpressu

Máte zájem o tvorbu nových webových stránek od DF? Dejte nám vědět, nový web můžete mít již do 2 týdnů