Optimální řešení pro každou firmu

Ať už v podnikání začínáte a potřebujete svou firmu “dostat” na internet nebo máte již velkou společnost, která chce znásobit svůj obrat v online prostředí i mimo něj, u nás v DF určitě najdete vhodné řešení.

Náš tým má bohaté zkušenosti (více než 16 let) s obchodem, marketingem a tvorbou webových stránek.

Vyberte si vhodnou variantu pro svou firmu

Chci být na internetu - základní webová vizitka

Tuto variantu ocení především začínající firmy. Pro začátek nebudete potřebovat žádnou vstupní investici. Přesto však získáte velmi kvalitní web se všemi náležitostmi, které by měla moderní www vizitka mít. Měsíční náklady na provoz začínají již na 499 Kč.

Více informací

Chci být vidět - o krok před konkurencí

Varianta Chci být vidět je vhodná pro firmy, které chtějí nebo potřebují nejen nový web, ale rády by také lépe obstály v konkurenčních vodách. Již od 25 000 Kč vám připravíme velmi kvalitní web, pro který připravíme také analýzu klíčových slov (zdarma v hodnotě 15 000 Kč), aby byla vaše společnost spolehlivě dohledatelná ve vyhledávačích i jinde.

Více informací

Chci více prodávat - vím co chci a potřebuji

Pokud již máte své zákazníky i objednávky, víte, co vám funguje, možná máte i zkušenosti s různými reklamními kanály a nyní chcete růst ještě o něco více, bude pro vás nejpřínosnější varianta Chci více prodávat. Jedná se v podstatě o “all inclusive” řešení včetně zajištění multimediálního a ostatního obsahu (nafocení produktů, natočení videí, copywriting, …), nastavení reálných cílů a následné propagace od DF.

Více informací