Tvorba webových stránek pro Klenoty LejhanecProfi web pro výrobce Zlaté přilby

115

hodin práce na novém webu

15

hodin strávených u klienta

25

hodin strávených na grafice

99/100

hodnocení rychlosti webu

Kdo je klient

Klenoty Lejhanec navazují na tradici svých předchůdců, kteří od roku 1899 provozovali v Pardubicích zlatnické řemeslo. Dnes potomci pana Lejhance pokračují nejen ve zlatnickém oboru, ale věnují se také prodeji luxusních hodinek. Firma je každoročním dodavatelem Zlaté přilby pro legendární motocyklový závod. Tuto trofej vyrábí z ryzího stříbra, které je pozlacené a doplněné jemnou kůží.

S čím jsme pomohli

Pro tuto tradiční pardubickou značku jsme v počátku spolupráce zajišťovali propagaci na sociálních sítích. Když padla otázka na tvorbu nového webu, stránky jsme navrhli tak, aby podpořily tradiční značku Lejhanec a elegantní formou představily sortiment luxusních šperků a hodinek. Důraz jsme kladli na exkluzivitu a styl. Propracovaný grafický koncept webu se nám podařilo skloubit s rychlou a responzivní technologií.

Výsledky webu po 3 měsících od spuštění

34%

nárůst celkové návštěvnosti

44%

zlepšení návštěvnosti z vyhledávačů

47%

nárůst návštěvnosti z mobilů

A+

hodnocení zabezpečení webu

Průběh výroby webu

Start

Únor 2019

Úvodní schůzka

Proběhlo prvotní jednání s klientem k možné tvorbě nových internetových stránek.

Březen 2019

Jednání k vytvoření nových webových stránek

Na této schůzce už bylo jasno, že budeme s klientem tvořit nový web. Sladili jsme si proto očekávání a upřesnili spolupráci.

Zpracování

Březen - květen 2019

Grafika

Naši grafici nakreslili úvodní stranu, kategorii produktového katalogu, detail vybraného produktu a mobilní verzi.

Vzhledem k tomu, že se jedná o imageový web, pracovalo se na grafických návrzích déle než obvykle. V průběhu jsme bezodkladně zapracovávali klientovi návrhy.

Začátek května 2019

Kódování

Kodéři nakódovali nové www stránky na základě schválených grafických návrhů. Vzhledem k tomu, že se jedná o webové stránky nejen s individuální grafikou, ale také s individuálními animacemi, byl proces delší než u standardních řešení.

13. května 2019

Implementace na testovací server

Založili jsme implementaci na našem testovacím serveru. Chtěli jsme do navržených modulů začít plnit data bez závislosti na grafických návrzích, kódování a programování, proto jsme zakládali implementaci klientovi na míru.

Začátek července 2019

Testování

Provedli jsme testování nové www prezentace na testovacím serveru před převodem na produkční server (funkčnost, responzivita - mobily, tablety, notebooky, velké monitory, zobrazení) a další.

Spuštění

12. července 2019převod na ostrý provoz

Softwarový architekt převedl web na náš produkční server. Klientovi jsme podali info o převodu a o tom, že se mu v průběhu následující půlhodiny zcela změní jeho webová prezentace.

Činnosti, které jsme realizovali

Jak vypadá výsledek

Chcete také moderní web stejně jako Klenoty Lejhanec?Stačí nám napsat, o ostatní se postaráme my