Komplexní web pro Flexi5 firemních webů pod jednou střechou

1

měsíc od podpisu smlouvy a web byl na světě

45

hodin realizace nových webových stránek

99 %

v testu rychlosti nového webu

A+

hodnocení zabezpečení webu

Kdo je klient

Zákazník, pan Michal Čáp, se na nás obrátil, abychom mu pomohli začlenit mnoho jeho činností a firem pod jednu střechu. Ať už to je kopírovací centrum, reklamní služby nebo investiční činnost, všemu se klient věnuje naplno. Místem jednání ke tvorbě webu se stala jedna kavárna v centru Pardubic, kde jsme nad kávou společnými silami zhmotnili představy a pustili se do výroby webu.

S čím jsme pomohli

Klient chtěl pro své aktivity moderní a graficky jednotný web, který nahradí staré webové stránky s nejednotným designem a zastaralou technologií. Navrhli jsme pro něho tedy webové stránky na 1 doméně, které přehlednou formou představují široké portfolio jeho činností. Ihned po spuštění webových stránek začali návštěvníci využívat web jako nástroj komunikace při zadávání zakázek.

Jak to vypadalo po spuštění webu?

2.

den od spuštění první návštěvy z Google

3.

den od spuštění první návštěvy ze Seznamu

6.

den od spuštění prišla první poptávka

1,2

sekundy průměrná doba načtení stránky

Průběh výroby webu

Start

Úterý 28.1.2020

Úvodní jednání k možné spolupráci

S klientem jsme se sešli v kavárně v centru Pardubic a společně jsme si prošli podrobnosti o tvorbě webových stránek.

Úterý 28.1.2020

Návrh řešení nového webu

Ještě tentýž den, co jsme se s klientem sešli, jsme připravili návrh řešení nového webu součástí kterého byla také cenová kalkulace. Do několika hodin jsme měli potvrzení a mohli jsme se pustit do realizace.

Zpracování

Čtvrtek 30.1.2020

Založení implementace

Zákazníkovi jsme na našem testovacím serveru vytvořili implementaci s moduly, které chtěl na webu využívat. Implementaci jsme základě naplnili.

Úterý 3.2.2020

Jednání s klientem

Na jednání jsme si s klientem prošli smluvní podmínky, které jsme v zápětí podepsali.

Úterý 3.2.2020 - 23.2.2020

Plnění daty a testování

Celý web jsme naplnili dodanými podklady a také přišlo na řadu testování - všechny nejpoužívanější prohlížeče i zařízení.

23.2.2020

Závěrečné úpravy

Ladění webu jsme si nechali na konec února. Ladili jsme funkčnost výstupu pro uživatele, grafické podklady a další drobnosti.

Spuštění

Finální spuštění webu 27. února 2020

Činnosti, které jsme realizovali

  • Podrobná analýza klíčových slov
  • Zajištění e-mailových služeb a převodu schránek

Slovem zákazníka

Na spolupráci s DF SOLUTIONS se mi nejvíce líbil osobní přístup a rychlost řešení. Měsíc od prvního jednání jsme měli nové webové stránky. Na rozdíl od jiných společností, které jsem oslovil, mi DF bylo schopné vysvětlit důvody investic např. do analýzy klíčových slov. Vždy jsem měl předem daný rozpoložkovaný seznam bodů tak, abych věděl, co za svoje peníze dostanu.

Slovem projekťáka

Domluva a obecně spolupráce s panem Čápem byla a je velice operativní a to se mi na tom líbí ze všeho nejvíc. Nečekáme několik dní na podklady, protože je máme obratem od zaslání požadavku. Jako největší výhodu vnímám to, že namísto nudného posílání e-mailů se společně sejdeme v kavárně v centru Pardubic a vše si projdeme osobně.

Jak vypadá výsledek

Líbil by se vám také komplexní web?Stačí nám napsat, o ostatní se postaráme