Nově spuštěný web pro DELTU v Pardubicích Dvojnásobná návštěvnost i počet přihlášek díky novému webu

15. 3. 2021

Pro soukromou střední školu DELTA v Pardubicích, která vzdělává příští generaci odborníků v oblasti informatiky a ekonomie, jsme vytvořili nové webové stránky, které jí přinesly skvělé výsledky.

Co o spolupráci říká projektový manažer

Spolupráce s panem ředitelem Ing. Jiřím Formánkem, byla naprosto skvělá. Vzhledem k tomu, že je z oboru, mohli jsme přeskočit vysvětlování základů a věnovat se hned důležitým věcem.

- Patrik Bednář, projektový manažer

Ing. Jiří Formánek (ředitel střední soukromé školy DELTA v Pardubicích)

Studenti DELTY podávají výborné výkony v krajských i republikových soutěžích a již při studiu se uplatňují jako velmi kvalitní brigádníci ve firmách v oborech, které studují. Proto jsme i při tvorbě webových stránek kladli velký důraz na jejich funkčnost.

Tvorba webových stránek, které přinášejí výsledky (poptávky a objednávky)

Výsledky nových webových stránek

Po spuštění nových stránek se zvýšila návštěvnost oproti původnímu webovému řešení na dvojnásobek. To samé platí i o počtu přihlášek ke studiu. I když jsme si samozřejmě vědomi, že na to mohly mít vliv také výborné výsledky studentů, tak bez kvalitní a profesionální prezentace by byla škola vidět mnohem méně.

Ředitel školy pan Ing. Formánek říká:

„S nasazením nového webu jsme se dostali na dvojnásobná čísla, co se týká návštěvnosti i počtu přihlášek a i když na to může mít vliv více faktorů, web byl určitě jedním z nich. DF pro nás vytvořilo web, který plní skvěle svoji funkci - přivádí k nám nové šikovné uchazeče a přivádí jich hodně.“

Kromě toho se nový web školy zobrazuje na předních místech také ve vyhledávačích. I při hledání velmi obecných frází jako „střední škola informatiky“ nebo „střední škola informační technologie“, je DELTA mezi školami na prvním místě. A konkurence 5,1 milionů výsledků není malá.

Výsledky hledání na Googlu pro soukromou střední školu DELTA v Pardubicích

Chcete mít také web, který vám přinese výsledky? Dejte nám vědět, rádi se s vámi sejdeme